PP

     Неділя, 27.11.2022, 04:50вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2015 » Червень » 11
20 травня поточного року апеляційний суд Дніпропетровської області залишив без змін ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу від 4 лютого 2015 року по цивільній справі за заявою Михайла Власовича КРОЧІ про визнання бездіяльності та незаконних дій державного виконавця та начальника Центрально-Міського відділу державної виконавчої служби Криворізького міського управління юстиції та скасування трьох постанов про закінчення виконавчих проваджень за виконавчим листом, виданим Центрально-Міським райсудом 4 червня 2013 року.
У цілому державній виконавчій службі за рішенням суду випало вирішити досить дражливе питання. Ще 27.07.2012 року Центрально-Міський суд м. Кривого Рогу за позовом членів родини військового пенсіонера Михайла Власовича КРОЧІ до Товариства з обмеженою відповідальністю «Центрпромінвест», Товариства з обмеженою відповідальністю «Центрсервіс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Фалбі» виніс рішення по справі № 2-17/2011 у справі знесення самостій ... Читати далі »
Переглядів: 747 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

КРИВОРІЗЬКЕ МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
проводить безкоштовно прийом громадян з питань:

роботи державної виконавчої служби (стягування заборгованостей;
роботи реєстраційної служби (реєстрація актів громадянського стану громадян, реєстрація нерухомості, реєстрація юридичних та фізичних осіб – підприємців);
роботи нотаріату (оформлення спадщини, угод куплі-продажу, дарування, обміну, видавання доручень).


Свої запитання треба надсилати за адресою: м. Кривий Ріг, 50036, вул. Льотчиків, 36-а (зупинка «вул. Філатова»), за телефоном (056) 409-60-96, на сторінку facebook: Андрій НЕМЧЕНКО.

Переглядів: 980 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Метою заходу, який відбувся 4 червня у гарнізонному будинку офіцерів на Макулані, було проведення відповідної роз’яснювальної роботи та надання всебічної підтримки учасникам антитерористичної операції і членам сімей загиблих військовослужбовців щодо компетентного вирішення проблемних питань.
Зустріч розпочалася зі вшанування пам’яті загиблих героїв хвилиною мовчання. Далі фахівці фінансового та гуманітарного профілю Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, офіцери управління оперативного командування «Схід», районних військкоматів, управління соціального захисту населення у місті, а також - Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області розповіли присутнім про систему соціального захисту, норми грошового забезпечення учасників антитерористичній операції, особливості виплат ... Читати далі »

Переглядів: 471 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Громадські слухання щодо оцінки землі і встановлення розміру земельного податку в приміщенні Народного дому в Кривому Розі на початку червня проходило без особливих новацій. Бо після того, як вони завершились, особливих радощів серед криворіжців, які там були, не відчувалося. Зокрема, Леонід БАГАШВІЛІ, член правління Криворізької громадської організації «Справедлива позиція» висловився так:

«Я прийшов сюди не як підприємець, не як особа, зацікавлена в оцінці землі на свою користь, а як звичайний громадянин, якого цікавить справедливість. В оцінці землі, - в тому числі. Я побачив тут досить типовий підхід. Бо де б я не бував (а я бував і в судах, і на громадських слуханнях, і на зустрічах з представниками районної і міської влади…) і про що б ми не запитували, відповіді йшли саме в такому руслі. Якщо їх систематизувати, ... Читати далі »

Переглядів: 557 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Правоохоронці ліквідували корупційну схему з отримання незаконної винагороди керівником одного з міських Держземагенств від юридичних та фізичних осіб при реєстрації права власності на земельні ділянки у державному земельному кадастрі.
Організаторами корупційної схеми були співробітники вказаного Держземагентства та посадові особи двох підконтрольних комерційних підприємств. Вказані „ділки” створили корупційну схему за допомогою якої змушували фізичних та юридичних осіб для прискорення отримання кадастрового номеру та висновків звертатися до товариств, які були задіяні у схемі. За такий «бізнес» вони отримували щомісячний прибуток у сумі від 300 до 500 тисяч гривень.
Під час санкціонованих обшуків оперативники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Дніпропетровській області вилучили 25,9 тисяч доларів США, 7,9 тисяч євро та 16,9 тисяч гривень.
Крім того, під час обшуку було виявлено факт незаконного втручання з комп’ютерів підприємств до ... Читати далі »
Переглядів: 518 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

1.
14 травня у м. Києві представник організації взяв участь у роботі дискусійної платформи з представниками бізнес-структур на тему: «Україна на шляху до сталого розвитку: інтеграція положень Конвенцій Ріо в національну політику України» за проектом Програми Розвитку ООН «Інтеграція положень Конвенцій Ріо в національну політику України». Серед питань, які обговорювалися з представниками бізнес-структур, розглядалися питання реалізації національних цілей сталого розвитку та подолання перешкод на шляху інтеграції положень Конвенцій Ріо в галузеві політики. Свої пропозиції з цих питань до підсумкового документа надав учасник дискусійної платформи Микола КОРОБКО.

2.
19 травня на пропозицію прокуратури Софіївського району голова організації Микола КОРОБКО взяв участь у проведенні перевірки стану додержання адміністрацією Софіївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області No 45 вимог кримінально-виконавчого ... Читати далі »
Переглядів: 579 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

На Дніпропетровщині за втручання прокуратури відновили роботу двох навчальних закладів у Царичанському районі, повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними відомства, прокуратура Царичанського району в судовому порядку оскаржила рішення сесій Залеліївської і Юр'ївської сільрад, які вирішили призупинити роботу двох загальноосвітніх шкіл I-II ступенів, де загалом навчаються 108 дітей.

Прокуратура встановила, що сільські ради ухвалили рішення з перевищенням повноважень.

«Крім того, сільські школи значно віддалені від найближчих навчальних закладів району, призупинення роботи шкіл може призвести до порушень конституційних прав дітей на освіту, а також до скорочення робочих місць вчителів та інших працівників навчальних закладів», - заявили в прокуратурі.

Незаконними рішення про закриття двох шкіл визнав Царичанський районний суд.

Наразі в сільських школах, які були закриті, готуються до початку робо ... Читати далі »
Переглядів: 539 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

День журналіста України в Кривому Розі цього року став знаменним через те, що до нас, в гості до активістів НПГУ, прибули американські журналісти на чолі з редактором газети соціалістів «Militante» («Активіст») Джоном СТЮДЕРОМ Разом з ним приїхали Франк ФОРРЕСТАЛ і Катаріна ТІРСЕНТ, а швидку розмову забезпечила Оксана ДЕМЯНОВИЧ, даючи змогу швидко порозумітися учасникам цієї зустрічі. А були це активісти НПГУ з різних підприємств Кривбасу, Жовтих Вод. Журналістів же було тільки троє: Олег ПАВЛОВ, який представляв всеукраїнську газету «Аспект» й одночасно – «Наш век», яку редагує, кореспондент газети «Промінь Просвіти» Сергій ДАШКОВСЬКИЙ і автор цих рядків.
Було багато цікавого. Зокрема, редактор газети Джон СТЮДЕР .розповів таке:
«Наша газета – щотижнева, яка виходить а ... Читати далі »

Переглядів: 565 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Тернівський районний суд Кривого Рогу 20 квітня 2015 року закінчив розгляд цивільної справи за позовом Наталії Горобець до ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» про визнання незаконними та скасування заходів дисциплінарного стягнення, ухваливши рішення на користь робітниці, яка є профспілковим активістом та членом Криворізької міської організації Незалежної профспілки гірників України (НПГУ).
У судовому засіданні свої інтереси відстоювали сама Наталія Горобець, а також директор ТОВ «Юридична компанія «Твій правовий захист» Олександр Мотуз. Останній і розповів про перебіг подій.
«Крім мене, інтереси Наталії Горобець у суді відстоював представник Криворізької міської організації НПГУ Віктор Онучка, з яким ми спільними зусиллями довели протиправність дій адміністрації ПАТ «ПівнГЗК» стосовно працівниці-дозувальниці, - пояснив Олександр Мотуз. - Профспілкові активісти на чолі з головою первинного осередку НПГУ ПАТ «Євраз Суха Балка» Олександром Бондарем та очільником ... Читати далі »
Переглядів: 510 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)

Серед численного різномаїття українських політичних партій є і сили, поява яких досі не формалізована, проте очікується багатьма з нетерпінням. Зокрема, йдеться про політичну силу «Укроп», яка скоро пустить перші паростки. Про формалізацію політичної сили, за якою можна буде легко розрізнити Ігоря КОЛОМОЙСЬКОГО, заговорили одразу після його відставки з посади голови Дніпропетровської ОДА. Проте Ігор Валерійович продовжує насолоджуватися женевськими краєвидами, а «Укроп» залишається на рівні насіння. У будь-якому разі, так видається на перший погляд.
Втім, команда КОЛОМОЙСЬКОГО, попри відсутність формалізації, живе вельми активним політичним життям, хоча й в індивідуальному розряді. Борис ФІЛАТОВ дає різноманітні коментарі з позицій людини, що бачила життя. Геннадій КОРБАН вирішив поборотися у Чернігові з Сергієм БЕРЕЗЕНКОМ за ма ... Читати далі »

Переглядів: 559 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)


Ми продовжуємо публікувати матеріали з довідника у вигляді брошури під назвою «Криворіжжя: календар пам’ятних дат і подій на 2015 рік».
У передмові до цього видання укладач довідника Ірина СТЕБЛИНА, провідний працівник Кривоорізького історико-краєзнавчого музею, зокрема, зазначає наступне:
«За останні десятиліття до наукового обігу місцевими краєзнавцями введено велику кількість невідомих історичних фактів. Проте левова частка їх опублікована в малотиражних і спеціалізованих виданнях, не завжди доступних широкому читацькому загалу.
Для максимального полегшення пошуку інформації з минулого Кривбасу складено пропонований довідник. Його ідея зводиться до лаконічного й максимально точного в ... Читати далі »
Переглядів: 458 | Додав: pprosvita | Дата: 11.06.2015 | Коментарі (0)