PP

     Неділя, 04.12.2022, 13:15вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2014 » Травень » 15 » Авторитетна думка Василь ШКЛЯР: Покоління, що народилось, довершить українську революцію
21:38
Авторитетна думка Василь ШКЛЯР: Покоління, що народилось, довершить українську революцію
Український письменник Василь ШКЛЯР завершив новий роман і розповів, коли в Україні з’явиться його пророчий "чорний ворон" "Я учора поставив крапку у романі. Він лежить ще у комп’ютері, ще теплий", - повідомив письменник в ефірі Еспресо.TV.
Василь ШКЛЯР розповів, що над романом "Маруся" він працював 5 років, найбільше часу пішло на пошуки історічиних відомостей про головну героїню. "Мені вдалося за 5 років, багато часу на пошуки витратив, адже про "Марусю" мало відомостей є.Олександра "Маруся" СОКОЛОВСЬКА увійшла в історію як українська Жанна Дарк", - сказав він. Також, письменник поділився враженнями, як його книга "Чорний ворон" (яка отримала Шевченківську премію від якої ШКЛЯР відмовився), підтримувала революційний дух на Майдані.
"Мені було трохи моторошно, тому що книга виявилася передчуттям, але з іншого боку вона вчасно побачила світ і мені було приємно. коли я бачив людей на Майдані з "Чорним вороном". Була в Українському домі бібліотека, де читали "Чорного ворона". Я ходив ночами на Майдан, і підходили молоді хлопці й казали: "Пане Василю, йдіть додому, Ви все вже зробили, а ми тут за Вас постоїмо", - розповів ШКЛЯР. І висловив упевненність, що на Майдані народилось покоління українців, які довершать українську революцію
"Мене запитували, коли з’явиться серед сучасників "чорний ворон". Я відповідав, що це тяжко, бо на генному рівні нас винищували, але сподівався, що з новим поколінням такі люди з’являться, і вони з’являються. Це покоління (твердо кажу): народилося і воно довершить українську революцію", - підкреслив ШКЛЯР.
bukvoid.com.ua, 8 травня 2014 року

http://bukvoid.com.ua/digest/2014/05/08/083638.html
Переглядів: 604 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: