PP

     Четвер, 22.02.2024, 23:00вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2013 » Квітень » 13
Виступ Юрія ЛУЦЕНКА у Вищому спеціалізованому суді 03 квітня 2013 року, який йому не дали виголосити.

Дорогі друзі, шановні вороги!
Легенда розповідає, що батько іонійської натурфілософії Фалес якось увечері вийшов зі свого дому, щоби досліджувати зорі. Та раптом він перечепився та впав у канаву, з якої й почав гукати про допомогу. Навколишня ж чернь сміялася: Фалесе, ти не можеш бачити, що в тебе під ногами, а сподіваєшся пізнати те, що на небі!
Попри глузування темної юрби Фалес Мілетський за своє життя відкинув східний містицизм і сформулював базову думку західної цивілізації про космос як протилежність хаосу, в якому нерозривно поєдналися природа речей та людей. "Пізнай себе і пізнаєш Всесвіт богів", - вчили древні греки. З цього джерела 2,5 тисячі років живиться впевненість європейської цивілізації, що думаюча людина здатн ... Читати далі »
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 690 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

 6 лютого цього року секретар Криворізької міськради Сергій МАЛЯРЕНКО, начальник міського управління з охорони здоров’я Олександр СВІТЛОВСЬКИЙ і завідувач амбулаторії №2 «Центру первинної медико-санітарної допомоги №6» Криворізької міської ради Володимир КРУПОДЕР разом із групою депутатів та керівництвом 3-ї міської лікарні під час зустрічі з мешканцями будинків мікрорайону ... Читати далі »
Переглядів: 777 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО, який у неділю залишив Менську виправну колонію, назвав своє звільнення перемогою української демократії та заявив, що має намір продовжити займатися політикою. Екс-міністр назвав своє звільнення "перемогою української демократії" та розповів про свої подальші плани. "Хочу особливо підкреслити, у мене ніяких амбіцій щодо президентської кампанії 2015 року, вся моя діяльність буде спрямована на підтримку тих кандидатів від демократичних сил, які на сьогоднішній день вже вималювалися в суспільстві", - сказав екс-міністр журналістам біля воріт Менської колонії. 7 квітня президент Віктор ЯНУКОВИЧ підписав указ про помилування шести засуджених, серед яких колишній міністр внутрішніх справ Юрій ЛУЦЕНКО і колишній міністр охорони навколишнього природного сер ... Читати далі »
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 605 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Захист Юлії ТИМОШЕНКО просить президента Віктора ЯНУКОВИЧА звільнити їхню підзахисну. Про це на брифінгу для журналістів 8 квітня заявив один з захисників ТИМОШЕНКО Андрій КОЖЕМ'ЯКІН "Зважаючи на те, що відбулося 7 квітня, а саме помилування Юрія ЛУЦЕНКА, захист Юлії ТИМОШЕНКО звертається до президента з проханням про звільнення Юлії ТИМОШЕНКО", - сказав він. Водночас ані КОЖЕМ'ЯКІН, ані інший захисник Сергій ВЛАСЕНКО не уточнили юридичного механізму, як це має відбутися. "Юридичних варіантів мільйон", - відповів журналістам ВЛАСЕНКО, повідомляє "Українська правда". Він також наголосив, що для його підзахисної важливо домогтися "повної політичної і юридичної реабілітації". "Ви бачили, як після одного слова президента знімалися камери, так само вирішуються й інші питання", - сказав КОЖЕМ'ЯКІН.
Нагадаємо, 7 квітня ЯНУКОВИЧ підписав указ про помилування шістьох засуджених, зокрема колишнього міністра внутрішніх справ Юрія ЛУЦЕНКА і колишнього міністра охорони навколишнього природно ... Читати далі »
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 683 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Чи то жовте листя облітає з дерев під синім небом, чи то стигла пшениця в полі під косу проситься, чи то (як нині) весняне кругловиде сонце до себе привертає увагу тим, що все вищає над небокраєм, та все це відбувається в рідній Україні. Ким треба бути, щоб плюнути в очі народу, який живе на цій землі, обмеживши його право розвивати мову своєї молодої держави? Однак, хоч як це не прикро, в Кривому Розі таких знайшлося багато. Причому остаточно виявилося це серед білого дня в Криворізькій міській раді 27 лютого 2013 року від Різдва Христового. Саме на цьому пленарному засіданні 31-ї сесії депутати потужною більшістю (66 із 71-го присутнього) проголосували за ухвалення рішення з питання №13 «Про заходи щодо виконання вимог Закону України «Про засади державної мовної політики на території міста Кривого Рогу». Якщо точніше, то проти прийняття цього рішення було подано лише один голос, що склало трохи більше одного відсотка. Хоча навіть за списком обраних до міськради депутатів від опозицій ... Читати далі »
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 641 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Погодьтеся, далеко не кожного дня, не кожного місяця (та навіть - року) у Криворізькій виставковій залі можна бачити полотна художника такого рівня, твори якого високо оцінювали митці із різних країн, творами якого любувались тисячі відвідувачів на виставках у Великобританії, Бельгії, Голландії, Нігерії та Ірландії. І саме така подія відбулася 5 квітня. Тут у окремому залі за ініціативою криворізького художника Миколи РЯБОКОНЯ, з його приватної колекції, були виставлені роботи Григорія ШИШКА, нашого знаменитого земляка й художника-імпресіоніста, до того ж , - організатора самої спілки художників у Кривому Розі.
Григорій Гордійович ШИШКО народився в селі Велика Кострома Апостоловського району, що на Дніпропетровщині, в 1923 році, і прожив трохи більше семи десятиліть, закінчивши свій життєвий шлях у 1994-му. Писав він багато і з великою любов’ю до Кри ... Читати далі »
Переглядів: 874 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

3 квітня виповнилося 95 років з дня народження Олеся ГОНЧАРА, видатного українського письменника, який народився у нас, на Дніпропетровщині, в селі Ломівка, і книжки якого нині читають на всіх континентах світу, бо ним написане перекладено аж на 67 мов. З нагоди ювілею відбулася зустріч із читачами його творів у Центральній бібліотеці для дорослих нашого міста.
Бібліотекар Олена МУЛЯК, яка проводила зустріч, зосередила увагу присутніх на окремих фактах з біографії Олеся ГОНЧАРА та на двох його творах: на романах «Прапороносці» і «Собор».
Спочатку розповіла про важке дитинство, коли в трирічному віці померла мама і як потім його виховувала бабуся на Полтавщині. Навчався він і у школі, і в технікумі журналістики, а пізніше – на філологічному факультеті Харківського державного університету - дуже добре і розпочав свою трудову діяльність як журналіст ... Читати далі »
Переглядів: 3435 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Залізничні квитки знову стають іменними – такі зміни до «Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» вніс Кабінет міністрів 6 березня своєю постановою № 160, незважаючи на численні протести правозахисних організацій. Постанова набуває чинності з 6 квітня. Квиток можна буде придбати, пред’явивши в касі документ, що посвідчує особу, або його копію, чи усно зазначивши в касі ім’я та прізвище пасажира, а при посадці до вагону треба буде пред’явити оригінал документа. Цікаво, що в переліку документів, які треба пред’являти, не вказаний студентський квиток. Невже забули включити? Щось не віриться. При цьому в квитках на проїзд у регіональних та приміських поїздах прізвище та ім’я особи не зазначаються. Безіменні квитки, придбані до 6 квітня, є дійсними.
НАВІЩО ВОНИ ЦЕ РОБЛЯТЬ?
Міністерство інфраструктури стверджує, що іменні квитки потрібні для посилення контролю та безпеки під час проїзду. Любов українських чиновників до контролю відома, але чому ж тоді не хочуть ... Читати далі »
Переглядів: 679 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

З кричущим випадком дискримінації зіштовхнулося подружжя з інвалідністю з Вінниці. Чоловік та дружина, які є інвалідами 2-ї групи, вирішили всиновити дитину, проте не змогли стати навіть кандидатами на усиновлення. Слід зазначити, що до одруження вони вже мали власних дітей від іншого шлюбу та навіть онуків. І епілепсія, хвороба, яка стала на заваді усиновленню, не заважала їм бути турботливими батьками. Проте діти виросли та роз’їхались. І подружжя вирішило забрати з дитячого будинку дитину, позбавлену батьківської опіки та любові. Та на заваді сімейному щастю стала держава в особі Міністерства охорони здоров’я (МОЗ). Цей орган визнав епілепсію хворобою, наявність якої не дозволяє всиновлювати дітей. Але чоловік та дружина з цим не погоджуються. Адже Конвенція про права інвалідів, яка була ратифікована Україною передбачає, що кожен інвалід має право на сім'ю та усиновлення. І позбавлення права на батьківство людей, які вже мають дітей є безглуздим. Адже, керуючись логікою МОЗ, батьки ... Читати далі »
Переглядів: 744 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Протягом останніх двох місяців проведення пленарних засідань Криворізькою міською радою у мене асоціюється не з роботою тих, яких обрали депутатами задля служіння нам, криворіжцям, з метою поліпшення нашого життя. Навпаки, я бачу, по-перше, створення перешкод для моєї діяльності як журналіста; по-друге, - створення умов, за яких стає дуже важко поставити свої запитання на прес-конференції міському голові (чи за його відсутності – секретареві міськради) і отримати при цьому зрозумілі відповіді; по-третє, - відсутність у випусках новин на телеканалі муніципальної ТРК «Рудана» інформації про виставлення цілих редутів охоронців перед початком та під час роботи сесії; по-четверте, - надзвичайно вибіркове інформування на тому телеканалі не тільки про перебіг самої сесії, а в першу чергу – про прес-конференцію після неї, коли деякі журналісти намагаються вирва ... Читати далі »
Категорія: ПРОСВІТА-КРИВИЙ РІГ | Переглядів: 667 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Для початку – кілька цитат із матеріалів, опублікованих у загальноміській газеті «Червоний гірник», яка виходить в нашому наче українському місті. Достатньо буде навіть за один лише перший місяць цього року.
«В преддверии новогодних дней наши однопартийцы, представители молодежного крыла Партии регионов, посещают детские сады, интернаты и школы города – поздравляют ребят и вручают подарки» - в числі 1-му за 3 січня. «Так удавалось избежать массовых эпидемий в ходе афганской войны с участием Вооруженных Сил СССР. Ветеринары всегда помнили о заветах императора Петра І» - в числі 2-му за 10 січня. «Верховный ходил по кабинету очень медленно, даже лениво. То и дело бросал взгляд на большую карту Будапешта. Молча слушал собравшихся маршалов и генералов. Вдруг повернулся, ткнул мундштуком едва дымящейся трубки и сказал: «Взять к первому» - в числі 4-му за 17 січня.
Або – деякі красномовні заголовки. Під рубрикою «Партийная жизнь» у числі 7-му за 29 січня – заголовок «Евгений Уд ... Читати далі »
Категорія: ПРОСВІТА-КРИВИЙ РІГ | Переглядів: 721 | Додав: pprosvita | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)