PP

     Понеділок, 05.12.2022, 16:40вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2011 » Листопад » 13 » До уваги шкільних педагогічних колективів! Оголошення правозахисного центру "Поступ"
20:24
До уваги шкільних педагогічних колективів! Оголошення правозахисного центру "Поступ"
Запрошуємо до участі у дистанційному курсі <<Права людини в школі>> для громадсько-активних шкіл". Дистанційний курс «Права людини в школі» – це самостійна навчальна програма Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», яка триватиме з 10 листопада 2011 року по 10 лютого 2012 року.
Навчання в рамках Курсу буде відбуватися за допомогою комп’ютерних технологій, що забезпечують самостійне вивчення навчального матеріалу шляхом інтерактивної взаємодії із експертами програми. Дистанційна освіта є ефективною та зручною формою отримання нових знань та компетентностей за допомогою мережі Internet. Завдяки цьому навчання доступне усім бажаючим, незалежно від віку та досвіду. Процес дистанційного навчання поєднує самостійне засвоєння матеріалу дистанційного курсу, перевірку своїх знань за допомогою тестів, інших завдань в дистанційному курсі та активне спілкування з експертами.
Мета дистанційного курсу:
Дотримання прав людини в школах та розвиток найкращих практик організації навчально-виховного процесу з позицій прав людини і демократичних цінностей, створення атмосфери поваги до прав людини в школі.
Для того, щоб взяти участь у дистанційному курсі «Права людини в школі» потрібно заповнити електронну он-лайн-форму (перейти) та пройти конкурсний відбір. Заявки приймаються до 22.00 год. 6 листопада 2011 року.
Більше інформації про Курс на сайті Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" - http://edu.helsinki.org.ua/index.php?id=1319048932

Юлія КРАСІЛЬНИКОВА,
прес-служба правозахисного центру "Поступ", тел. 050 810 66 49.

Попередні довідки можна отримати за №№ телефонів редакції часопису «Промінь Просвіти»
Переглядів: 689 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: