PP

     Субота, 03.12.2022, 17:22вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2013 » Травень » 15 » Представник Української Гельсінської спілки демонстративно вийшов із громадської ради при МВС
18:25
Представник Української Гельсінської спілки демонстративно вийшов із громадської ради при МВС
Представник Української Гельсінської спілки з прав людини вийшов із громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ України. Про це йдеться в повідомленні на сайті УГСПЛ. "Зі звітів представника Української гельсінської спілки з прав людини у раді ми змушені зробити висновок, що у громадської ради відсутня зацікавленість у вирішенні проблем, що стосуються прав людини", - йдеться у заяві.
"Ми пов’язуємо це з проблемами у формуванні ради, що призвело до того, що із правозахисних організацій лише УГСПЛ мала представництво в раді і, як наслідок, проблематика прав людини для більшості представників ради не представляє інтересу", – йдеться в повідомленні. Як наголосили в УГСПЛ, спілка не вважає за доцільне витрачати ресурси організації на неефективну з погляду прав людини діяльність.
"Тим не менше, вихід представника УГСПЛ не означає відмову від моніторингу діяльності МВС та будь-яких інших форм взаємодії з Міністерством у галузі додержання прав людини", – мовиться в заяві.

INTV , 23 квітня 2013 року
Переглядів: 547 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: