PP

     Середа, 17.04.2024, 00:33вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2013 » Грудень » 30 » На Євромайдані створили Народне об'єднання "МАЙДАН"
19:46
На Євромайдані створили Народне об'єднання "МАЙДАН"
НАРОДНЕ віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан".
На голосування текст резолюції поставив Олександр ТУРЧИНОВ, виступаючи зі сцени. До складу Ради Народного об'єднання "Майдан" увійшли Арсен АВАКОВ, Тарас БОЙКІВ, Олексій ГАРАНЬ, Василь ГАЦЬКО, Ігор ЖДАНОВ, Андрій ІЛЛЄНКО, Ірена КАРПА, Сергій КВІТ, В’ячеслав КИРИЛЕНКО, Ігор КОЛІУШКО, Віталій КЛИЧКО, Руслан КОШУЛИНСЬКИЙ, Іван КРУЛЬКО, Руслана ЛИЖИЧКО, Ігор ЛУЦЕНКО, Юрій ЛУЦЕНКО, Марія МАТІОС, Андрій МОХНИК, Валерій ПАЦКАН, Олег ОСУХОВСЬКИЙ, Сашко ПОЛОЖИНСЬКИЙ, Петро ПОРОШЕНКО, Віталій ПОРТНИКОВ, Сергій РАХМАНІН, Єгор СОБОЛЄВ, Сергій СОБОЛЄВ, Олександр СУШКО, Вікторія СЮМАР, Борис ТАРАСЮК, Юлія ТИМОШЕНКО, Олександр ТУРЧИНОВ, Олег ТЯГНИБОК, Валерій ЧАЛИЙ, Віктор ЧУМАК, Зорян ШКІРЯК, Єлизавета ЩЕПЕТИЛЬНИКОВА, Арсеній ЯЦЕНЮК..
Співголовами ради новоствореного "Майдану" стали Сергій КВІТ, Руслана ЛИЖИЧКО, Віталій КЛИЧКО, Юрій ЛУЦЕНКО, Юлія ТИМОШЕНКО, Арсеній ЯЦЕНЮК та Олег ТЯГНИБОК. .Список ради "Майдану" відкритий і буде збільшуватись, уточнив ТУРЧИНОВ. Наше завдання - до "Майдану" має вступити більшість українців, і це реально. Тоді ми сформуємо нову Україну і нову українську владу", - додав ТУРЧИНОВ.
"Ми були, є і надалі готові до тривалої боротьби, до того, що Майдан стоятиме і боротиметься рівно доти, доки ЯНУКОВИЧ не почує голос мільйонів. Майдан – це постійно діючий осередок спротиву. …Це і є наша вільна Україна, територія, яка вже непідвладна ЯНУКОВТЧУ", - зазначено у резолюції Майдану. "Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від ЯНУКОВИЧА нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі. Раді "Майдану" доручено розгорнути "широку мобілізаційну роботу з організації спротиву нинішньому режимові в усіх областях України та координації протестного руху по всій території України".
Виступаючи на Віче, лідер фракції "Батьківщина" Арсеній ЯЦЕНЮК заявив: основні політичні завдання новоствореного народного об'єднання "Майдан" - це відновлення політичного балансу в Україні і нова Конституція. Він наголосив, що перед об'єднанням також постає завдання сформувати план змін для України - в судовій системі, потрібні нова прокуратура, оновлена міліція, що буде підзвітна територіальній громаді. "Ми вимагаємо, щоб президент ЯНУКОВИЧ підписав указ і відправив у відставку уряд АЗАРОВА. Це було і залишається нашою вимогою", - додав ЯЦЕНЮК.
У свою чергу, виступаючи на Віче, Юрій ЛУЦЕНКО закликав присутніх стояти "доти, поки режим ЯНУКОВИЧА не буде повалений". За словами ЛУЦЕНКА, до цієї організації мають записатися "мільйони тих, хто був, є і ще буде на Майдані". "Це позапартійна громадська організація, в яку вступлять люди, які були або будуть на Євромайдані. Десять мільйонів членів цієї організації, з десятьма мільйонами однакових значків, з десятьма мільйонами однакових думок у голові можуть змінити ситуацію в країні і повалити чинну владу", - заявив ЛУЦЕНКО. "Навесні ми маємо забезпечити територією свободи в Центральній Україні, влітку територія свободи дійде до Криму", - підсумував він.

«Українська правда», 22 грудня 2013 року
Переглядів: 664 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: