PP

     Понеділок, 05.12.2022, 15:42вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2015 » Червень » 25 » Криворізький загін територіальної оборони готується
15:38
Криворізький загін територіальної оборони готується

5 – 12 червня під час командно-штабних навчань було сформовано Криворізький загін територіальної оборони. Бойове злагодження його підрозділів відбулося під час проведення занять з тактичної, вогневої, інженерної, фізичної, спеціальної, військово-медичної підготовки тощо.

Особливістю проведення цих навчань стало створення передумов для широкої розбудови системи територіальної оборони України на нових засадах. А саме значна кількість патріотів України, які з різних обставин не можуть бути мобілізовані до ЗСУ, змогли добровільно у свій власний час долучились до розбудови територіальної оборони України та партизанського руху, - взяли участь у необхідних заходах, пройшли військовий вишкіл під методичним керівництвом інструкторів, - резервістів, відставників та мобілізованих осіб, які мають досвід участі у воєнних діях в АТО, збройних конфліктах і миротворчих операціях на територіях інших держав.

Учасники громадських і неформальних об’єднань національно-патріотичного спрямування Кривому Розі активно долучилися не тільки як бійці і командири але й до організації та проведення занять з бійцями загону як інструктори з різних напрямків. А з деяких питань підготовки завдяки криворізьким патріотам ці заняття досягали рівня підготовки бійців спецпідрозділів. Основу і бойовий дух в цих навчаннях закладали бійці Криворізької Самооборони та Інгульської паланки війська Запорожського низового.

Петро ЛИСЕНКОДовідково:

Згідно Закону України «Про оборону України» (від 6 грудня 1991 року № 1932-ХІІ)
Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період із завданнями:
• охорони та захисту державного кордону;
• забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
• охорони та оборони важливих об'єктів і комунікацій;
• боротьби з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
• підтримання правового режиму воєнного стану.

Територіальну оборону на всій території України організовує Генеральний штаб Збройних Сил України… та державні адміністрації в межах своїх повноважень.

Безпосереднє керівництво територіальною обороною держави здійснює начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України.

До виконання завдань територіальної оборони в межах їх повноважень залучаються Збройні Сили України, інші військові формування, утворені відповідно до законів України, органи внутрішніх справ, підрозділи Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та відповідні правоохоронні органи.

Основні завдання, заходи щодо підготовки та ведення територіальної оборони, повноваження центральних органів виконавчої влади, … місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, військових формувань та основи їх взаємодії визначаються Положенням про територіальну оборону України, яке затверджує Президент України.

 


На фото: оборонці під час занять

Переглядів: 484 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: