PP

     П`ятниця, 18.06.2021, 20:51вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2013 » Листопад » 27 » ЄС категорично не схвалює тиск Росії на Україну
18:37
ЄС категорично не схвалює тиск Росії на Україну
Євросоюз категорично не схвалює тиск Росії на Україну, і як і раніше готовий роз'яснювати РФ вигоди від розширення торгівлі з східними партнерами. Про це йдеться в спільній заяві президента Ради Євросоюзу Хермана Ван РОМПЕЯ і президента Європейської комісії Жозе Мануеля БАРРОЗУ щодо України.
У документі зазначено , що Євросоюз готовий бути більш відкритим і надавати більшу підтримку тим , хто готовий проводити реформи і модернізацію. "Усвідомлюючи, що Україна перебуває під сильним зовнішнім тиском, ми вважаємо, що короткострокове роздумування (рішення про призупинення євроінтеграції - ред) не повинно перекреслити довгострокові вигоди, які це принесе майбутнє партнерство". Європейський союз, однак, запевнив український уряд, що не чинитиме тиск на Україну, як і на будь-якого іншого партнера, у виборі між ЄС чи іншим регіональним об'єднанням. "Це залежить тільки від України - вільно вирішувати, якого виду співпраці з ЄС прагнути", - сказано в документі.
У свою чергу наголошується, що "громадяни України знову показали в ці дні, що вони повною мірою розуміють і приймають історичний характер Європейської асоціації". "Тому ми рішуче не схвалюємо російської позиції і дій у цьому відношенні. Посилення відносин з ЄС не повинно позначитися на співпраці між нашими східними східними партнерами та їх сусідами, такими як Росія", - зазначено в заяві. "Євросоюз як і раніше готовий роз'яснювати Російській Федерації взаємовигоди від розширення торгівлі з нашими сусідами, зберігаючи повну повагу до суверенітету і незалежності наших східних партнерів...". Європейський союз покладає надії на саміт Східного партнерства у Вільнюсі. "Він стане важливим моментом, щоб підвести підсумки ситуації і просування відносин з нашими східними партнерами", - резюмують в ЄС.

«Українська правда», 25 листопада 2013 року
Переглядів: 431 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: