![](http://www.fond-dobrobut.org.ua/admin/news/viewimg.php3?cl=files/news/p_img1_277.JPG)
64-й рік відміряв невблаганний час від Дня Перемоги над фашистською Німеччиною, від того дня, коли остаточно були зірвані й перекреслені всі плани гітлерівців зі знищення народів заради свого панування над світом. Мільйони загинули або були закатовані фашистами, сотні тисяч повмирали від горя і ран, а тепер переможців один за одним ще й підкошує така ж невблаганна, як і сам час, старість із її хворобами.
Але ми, що живемо сьогодні, пам’ятаємо і шануємо той героїчний подвиг мільйонів і тому славимо Великодень Перемоги, як називає його велика українська поетка Ліна КОСТЕНКО.
Ми, криворізькі просвітяни, бажаємо всім ветеранам Другої світової війни, які здолали гітлеризм, бажаємо всім людям мирного і щасливого життя, попри всі негаразди й лихоліття. Зі святом Перемоги вас, наші захисники і оборонці!