PP

     Понеділок, 05.12.2022, 15:57вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2009 » Грудень » 26 » В’ячеслав БІЛОУС: „Створена військова організація, яка не відповідає вимогам та національним інтересам України”
21:12
В’ячеслав БІЛОУС: „Створена військова організація, яка не відповідає вимогам та національним інтересам України”
Розвиток Збройних Сил України за останні 10 років відбувся без врахування пропозицій Спілки офіцерів України – першої і єдиної організації, яка 27 липня 1991 року започаткувала створення Збройних Сил України. Як наслідок: створена військова організація, яка не відповідає вимогам та національним інтересам України.
На думку Спілки офіцерів України, потрібно негайно:

- Провести міжнародну конференцію у місті Києві щодо гарантій безпеки України у зв’язку з добровільною відмовою від ядерної зброї.

- Повернутися до Конституції України 1996 року: президентсько-парламентської республіки.

- Затвердити нову Воєнну Доктрину, де передбачити стратегічний шлях розвитку сектору безпеки на далеку перспективу.

- Зібрати вчених, які знають, як протягом 1-3 років виготовити ядерну зброю.

- Негайно Указом Президента України (або іншим нормативним актом) приступити до департизації Збройних Сил України та інших силових структур.

- Для ефективного продовження процесу відродження національних традицій у Збройних Силах України та інших військових формуваннях внести зміни до чинного законодавства щодо введення посади міністра з питань функціонування державної мови.

- Внести зміни до нормативно-правових актів, що регулюють проходження служби держслужбовцями, у яких передбачити, що державний службовець категорії „голова держадміністрації” і вище приймається на службу тільки після проходження військової служби, а також передбачити цивільну правову відповідальність керівників органів державної влади, які порушують ст. 10 Конституції України щодо функціонування державної мови в Україні.

- Зобов’язати всі органи державної влади фінансувати Збройні Сили України у відповідності до вимог Закону України „Про оборону” у розмірі 3% ВВП шляхом введення цивільно-правової та кримінальної відповідальності.

- Внести зміни до Закону „Про військовий обов’язок і військову службу” з метою запису про обов’язковий військовий обов’язок всіма чоловіками.

- Внести зміни у Положення про проходження служби державними службовцями, де передбачити, що державний службовець від районного рівня до Міністра, Президента обов’язково мають проходити військову службу.

- Повернути до державної власності горілчану та тютюнову промисловість і всі податки спрямувати на оборону. Також ввести податок на нерухомість (в Україні такого немає), і цей податок використати на оборону.

- Внести зміни до чинного законодавства з метою обмеження протягом 10 років після звільнення з правоохоронних органів , Служби безпеки України займати посади в приватних підприємствах.

- Внести зміни до чинного законодавства з метою повернення до загального військового обов’язку.

- Розробити державну програму відродження ВПК з метою оновлення і вдосконалення техніки та озброєння на період до 2020 року, яка б забезпечила потреби Збройних Сил України.

- Державою визнати борг перед безквартирними військовослужбовцями і внести цей борг у державний бюджет України та протягом 5 років забезпечити їх житлом.

- Постановою Кабінету Міністрів України затвердити новий текст Контракту військовослужбовця, в якому зазначити не тільки про забезпечення обов’язків, а й прав військовослужбовців.

В’ячеслав БІЛОУС,
Голова Спілки офіцерів України, народний депутат України ІІ скликання, полковник.

Категорія: ПРОСВІТА-КРИВИЙ РІГ | Переглядів: 1147 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: