PP

     Середа, 30.11.2022, 10:17вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2011 » Лютий » 20 » У США українську опозицію вважають дискредитованою, а новій владі вірять все менше
20:29
У США українську опозицію вважають дискредитованою, а новій владі вірять все менше
У США нинішню українську опозицію вважають дискредитованою, а новій владі чим далі, тим менше вірять. Про це у статті для «Дзеркала тижня. Україна» пише депутат від «НС» Володимир АР’ЄВ. «Про те, що відбувається на теренах далекої для них країни, тут знають, і немало. Прекрасно проінформовані про деталі переслідувань опозиції, про прагнення кремлівських друзів команди ЯНУКОВИЧА взяти під максимальний контроль українські ресурси. Загалом, уважно стежили, але до останнього моменту не бажали втручатися. Тепер ситуація змінюється на очах. Інтерес американців до України підвищився на основі аналізу внутрішньо-української ситуації в комбінації з подіями в Тунісі та Єгипті. І якщо нинішні мешканці Банкової хочуть вірити, що пронесе, то у США вміють рахувати і прораховувати не покладаючись що якось воно буде», — пише він.
Депутат зазначає, що у Вашингтоні вже чітко навчилися розділяти підтримку громадських ініціатив та ініціативних політиків. «Останні її втратили. Особливо це стосується тих, хто за багато років зачастив з різними проханнями на американський континент. Стали звичними особи з Києва, які викликають у місцевих політиків стійке роздратування. Але бажання знайти нові обличчя, які не вражені вірусом домінанти особистого інтересу, здається, стало новим завданням для зовнішньополітичного відомства США», — зазначає АР'ЄВ. Він нагадує, що рік тому США як потенційно ефективну сприйняли нову українську владу, навіть допомогли окрім кредиту довіри отримати кредит МВФ. «Проте у Вашингтоні швидко розібралися, з ким мають справу. «Довірливий» кредит закрито. Валютний? Стане зрозуміло, коли в середині лютого сюди прилетить делегація з Києва для участі в україно-американській спільній комісії. Українським гостям, принаймні, доведеться вислухати багато неприємного навіть через не хочу. Розташовані біля керма України «регіонали» будують модель влади «як у Росії», але не особливо прагнуть віддати російським партнерам все, що ті вимагають, тому роблять спробу прикритися Заходом. Але сидіти на двох стільцях, як відомо, треба ще вміти. А якщо ще й «стільці» проти...», — йдеться у статті.
Парламентарій також повідомляє, що пропозиція українських опозиціонерів заборонити в'їзд до США чиновникам, замішаним в корупції і пов'язаним з переслідуваннями опозиції, не викликала заперечень у чиновників держдепартаменту США. «У ході бесід навіть пролунало словосполучення «міжнародний трибунал», коли проводилися певні аналогії з одним із державних лідерів, який відзначився на ниві політичних переслідувань, і не тільки», — також заявляє АР'ЄВ.
Нагадаємо, що українська делегація відбула вранці у вівторок, 1 лютого, до США, щоб проінформувати громадськість про події в Україні. Делегацію очолює керівник громадської організації «Центр UA» Олег РИБАЧУК. До складу делегації також увійшли народні депутати від «Народної самооборони» Олесь ДОНІЙ та Володимир АР'ЄВ, а також Андрій Шевченко, координатор громадської кампанії «Новий громадянин» Світлана ЗАЛІЩУК, правозахисниця Катерина ЛЕВЧЕНКО, директор Інституту світової політики Олена ГЕТЬМАНЧУК і журналісти Віталій ПОРТНИКОВ, Микола КНЯЖИЦЬКИЙ та Олена ГРОМНИЦЬКА.
Народна самооборона.
Maidan.org.ua, 9 лютого 2011 року
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 753 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: