PP

     Неділя, 26.05.2024, 10:20вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2014 » Січень » 16 » ТАК ВИРІШИВ ФОРУМ ЄВРОМАЙДАНІВ У ХАРКОВІ
17:28
ТАК ВИРІШИВ ФОРУМ ЄВРОМАЙДАНІВ У ХАРКОВІ
На Форумі ЄІРОМАЙДАНІВ, який проходив у Харкові 11-12 січня цього року, Кривий Ріг представляли троє делегатів і двоє спостерігачів. 13-го вони повернулися додому і того ж дня після 15-ї години провели євромайдан біля приміщення Криворізької міської ради. Одна з делегатів, Інна ІВАНЧЕНКО, зачитала прийняту там резолюцію. Тож ФОРУМ ЄВРОМАЙДАНІВ ВИРІШИВ:
«…усунути від влади нинішніх її узурпаторів та не допустити узурпації влади в майбутньому шляхом створення громадянських механізмів, важелів прямого народовладдя та розвитку самоврядування. Форум підтримує вимоги відставки уряду та Президента України, дострокові вибори Верховної Ради України, припинення переслідування учасників протестів, звільнення політв’язнів, ефективне розслідування усіх випадків насильства й перевищення влади та зловживання нею, притягнення винних до відповідальності та забезпечення компенсації жертвам насильства. Форум не створює жодних організаційних надбудов та вертикально інтегрованих структур над Рухом ЄВРОМАЙДАНІВ. Форум затверджує спільні принципи та організаційні механізми для досягнення таких цілей:
1.Горизонталтьна координація і взаємодія усіх євромайданів України. 2. Взаємодія для реалізації актів та заходів, які ініціюються активістами євромайданів. Підтримка конструктивних пропозицій учасників євромайданів щодо усунення узурпаторів від влади. 3. Створення на базі київського Майдану навчально-тренінгового центру для громадських активістів, делегованих євромайданами всієї України. 4. Створення мережі колективного самозахисту та оборони на базі матеріалів, напрацьованих робочою групою Форуму. 5. Залучення фінансових і матеріальних ресурсів та їх використання базувати на принципах децентралізації, прозорості, безпеки та бюджетування. 6. Закликати до мобілізації митців та громадських авторитетів і утворити мобільні групи на виступах на майданах України. 7. Започаткувати співпрацю між окремими Майданами у формі побратимства для взаємної допомоги. 8. Об’єднати зусилля ЄВРОМАЙДАНІВ для досягнення максимального інформаційного ефекту з протидії інформаційній війні проти МАЙДАНІВ. 9. Регулярно і публічно інформувати учасників акцій про події на інших ЄВРОМАЙДАНАХ. 10. У складі ЄВРОМАЙДАНІВ створити постійно діючі структури, відповідальні за організацію громадянської освіти учасників. 11 Розповсюджувати освітню та інформаційну активність за межі євромайданів…»
Переглядів: 709 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: