PP

     Субота, 03.12.2022, 01:12вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2009 » Грудень » 26 » Резолюція установчого з’їзду Української Народної Ради
21:19
Резолюція установчого з’їзду Української Народної Ради
Українська Народна Рада, створена за загальнонаціональною ініціативою громадська самозахисна організація, проголошує головними цілями своєї діяльності:

– Повернення приватизованої олігархічними кланами влади народові, участь у розбудові європейської української держави.

– Утвердження в суспільній свідомості моральних принципів та християнських цінностей.

– Домагання від держави проведення соціальної політики, спрямованої на подолання бідності, підвищення якості та тривалості життя людей, зростання народжуваності та чисельності українського народу.

– Участь у збереженні для прийдешніх поколінь екологічно чистого довкілля та нашого найбільшого національного багатства –землі. 

– Протидія будь-яким спробам розколу України та антиукраїнським акціям, спрямованим проти наших державницьких традицій, національних цінностей, насамперед – української мови та культури.

– Сприяння зміцненню національної безпеки та оборони.

– Вироблення рекомендацій владі щодо розв’язання найважливіших проблем духовного, культурного, наукового, політичного, соціального та економічного розвитку нашої країни, її обороноздатності та національної безпеки.

– Здійснення громадянського контролю за діяльністю органів влади.

– Організація громадянських акцій, в тому числі і протестних, для досягнення проголошених цілей.

З’їзд запрошує громадян України, (насамперед, - студентство) до членства в Українській Народній Раді та до активної участі в її діяльності.
Українська молодь, спираючись на досвід старших поколінь борців за волю і за державність своєї Батьківщини, має відігравати провідну роль як у досягненні загальних цілей УНР, так і в захисті через УНР своїх власних прав, зокрема, - на якісну і доступну освіту, житло, гарантоване перше робоче місце.

Установчий з’їзд УНР констатує наявність в Україні глибокої політичної кризи, викликаної серйозними порушеннями конституційного порядку, руйнацією владної вертикалі і недієздатністю Верховної Ради, сформованої не громадянами шляхом вільного вибору депутатів, а за допомогою купівлі депутатських місць у партійних списках. Послаблення державної влади посилює ворожу діяльність п’ятої колони всередині країни, збільшує зовнішні загрози національній безпеці України.

З огляду на ситуацію, що склалася, УНР закликає громадян України бути готовими до загальнонаціональних масових акцій, спрямованих на:

– Відновлення прав громадян вільно обирати і бути обраними до Верховної Ради України та органів місцевого самоврядування через відповідні зміни Закону "Про вибори народних депутатів”.

– Обрання дієздатної Верховної Ради з якісно новим складом.

– Відновлення дії Конституції України 1996 року і запровадження конституційного порядку, ключовим елементом якого мають стати сильна вертикаль президентської влади, представницький парламент та уряд, що повинні співпрацювати в інтересах суспільства, а - не олігархічних кланів, ефективно забезпечувати національну безпеку і захист країни від зовнішніх загроз.

– Відсіч підривній антиукраїнській, антидержавній діяльності «п’ятої колони».

– Припинення подальшого роззброєння України, зокрема, - знищення ракет "Скад” – єдиної зброї стримування, яка залишилась в Україні.

– Фінансування Збройних Сил України відповідно до вимог Закону України "Про оборону” у розмірі 3 % ВВП.

– Інформування громадян про переваги членства України в НАТО як ефективного колективного інструменту забезпечення національної безпеки.

УНР вважає, що новообраний президент, новообраний парламент та новосформований уряд мають підтвердити безальтернативність цивілізаційного вибору України – курсу на інтеграцію до Європейського
Союзу та членства в НАТО.

Пропозиції, спрямовані на реалізацію мети Української Народної Ради, висловлені в доповідях і виступах на установчому з’їзді УНР, вважати складовою частиною цієї Резолюції.

В Українській Народній Раді ми бачимо й відчуваємо організацію, здатну успішно боротися за українську Україну!

Слава Україні!

20.ХІІ.2009

Maidan.org.ua, 21 грудня 2009 року

Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 1054 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: