PP

     Понеділок, 29.11.2021, 13:50вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2015 » Серпень » 16 » РЕЗНІЧЕНКО ініціює масштабне оновленя трубної інфраструктури ЖКГ області
08:41
РЕЗНІЧЕНКО ініціює масштабне оновленя трубної інфраструктури ЖКГ області
Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин РЕЗНІЧЕНКО ініціював масштабне оновлення трубопровідної інфраструктури в житлово-комунальному господарстві регіону. До проекту планується залучити лише вітчизняні підприємства-виробники труб, що працюють на території Дніпропетровської області. Здешевлення проекту відбудеться за рахунок того, що зношені труби будуть здаватися як брухт на металургійні підприємства регіону.
«Ми ставимо перед собою амбіційну мету – масштабне оновлення однієї із складової комунального господарства Дніпропетровщини – трубопровідної. Зараз цей проект знаходиться на підготовчому етапі - ми уважно оцінюємо необхідні витрати і масштаби робіт, - повідомив Валентин РЕЗНІЧЕНКО. - Але вже сьогодні можна сказати, що його реалізація дозволить не тільки знизити кількість аварій у ЖКГ за рахунок заміни труб, а й дасть нові замовлення промисловим підприємствам, які створюють робочі місця в Дніпропетровській області».
За даними Дніпропетровської ОДА, середня зношеність труб в ЖКГ області становить близько 60%. Протяжність труб водопостачання в регіоні - 23 тис. км, теплопостачання - 5 тис. км.
Іван МУРАХА,
сайт “Дніпроград”, 10 серпня 2015 року
Переглядів: 988 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: