PP

     Середа, 17.04.2024, 00:38вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2009 » Вересень » 26 » Проникнення в житло, де мешкають журналісти
19:38
Проникнення в житло, де мешкають журналісти

Після другої години ночі 23 вересня цього року невідомі особи намагалися відімкнути, а потім – навіть вирвати двері будинку, в якому мешкають журналісти редакції нашого часопису, що в Центрально-міському районі. Після того, як було увімкнено сигналізацію, приблизно на дві хвилини запала тиша, а потім невідомі почали  стукати фактично одночасно у всі вікна, не подаючи голосів, і ходили подвір’ям. Тож довелося викликати міліцію.

Як з’ясувалося після приїзду правоохоронців після виклику, невідомі особи проникли не тільки на подвір’я, але і в літню кухню, знявши попередньо зі вхідних дверей замок. За першим побіжним оглядом, нічого не вкрадено, все залишилося на своїх місцях.

        Журналісти пов’язують такі нічні події зі своєю професійною діяльністю та зі справою про Криворізьке міське об’єднання ВУТ „Просвіта” імені Тараса ШЕВЧЕНКА, яке останнім часом (вже близько півроку) обмежене в інформуванні про свою діяльність у деяких місцевих ЗМІ; а також відбувається процес затягування позовів щодо відкриття кримінальної справи з підробки бланку цієї громадської організації. Тобто, журналістів-правозахисників таким чином, як вони припускають, намагаються залякати, щоб вони припинили свою активну діяльність, спрямовану на захист демократії, свободи слова і проти порушників українського законодавства.
Категорія: ПРОСВІТА-КРИВИЙ РІГ | Переглядів: 1223 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: