PP

     Субота, 03.12.2022, 18:40вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2012 » Серпень » 13 » Презентація руху в Кривому Розі ШЛЯХ «ЧЕСНО» - ВІД «ФІЛЬТРУЙ РАДУ» до «ФІЛЬТРУЙ ВЛАДУ»
15:27
Презентація руху в Кривому Розі ШЛЯХ «ЧЕСНО» - ВІД «ФІЛЬТРУЙ РАДУ» до «ФІЛЬТРУЙ ВЛАДУ»
5 серпня (в неділю) у конференц-залі готелю «Аврора» в Кривому Розі протягом двох годин проходила презентація руху «ЧЕСНО». Один із засновників всеукраїнського громадського руху Олег РИБАЧУК і його регіональний координатор Андрій ЗІНЧЕНКО приїхали до нашого міста на запрошення Криворізького міського правозахисного товариства в особі його голови Миколи КОРОБКА, депутата Верховної Ради України першого скликання. Разом із ними прибула до Кривого Рогу й група активістів громадських організацій із Дніпропетровська.


В залі під час обговорення зібралися ті із представників громадських організацій та преси, які мали про це інформацію й наважились прибути на презентацію.
У своїх виступах Олег РИБАЧУК і Андрій ЗІНЧЕНКО розповіли про результати діяльності руху на сьогоднішній день, про сайт руху «ЧЕСНО» і ЧЕСНОМЕТР (сконструйований гуманітарний інструмент із набором елементів для перевірки, за допомогою якого «вимірюється» доброчесність нинішніх депутатів Верховної Ради та кандидатів у парламент наступного скликання). Вони також поінформували, що в основу діяльності цього інструменту покладено таких шість елементів: відсутність фактів порушень прав і свобод людини; відповідність задекларованих доходів та майна способу життя; незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців; особисте голосування в парламенті; непричетність до корупційних дій; участь у засіданнях парламенту та роботі комітетів.
Також гості поінформували, що рух «Чесно» перед виборами діятиме в два етапи. На першому етапі (який зараз триває) буде зроблено перевірку на доброчесність діючих депутатів Верховної Ради України, а після того, як у ЦВК зареєструються всі нинішні кандидати в депутати (не тільки «списочники», але й «мажоритарники»), розпочнеться другий етап, коли вже тих кандидатів перевірятимуть. При цьому дуже важливо знати, що на сайт руху «Чесно» може зайти кожний громадянин України (скориставшись Інтернетом), якщо він того побажає. І не тільки зайти, а й виставити туди свою інформацію про того чи іншого народного депутата або кандидата в депутати. Тільки при цьому треба обов’язково підтверджувати свої висновки документами.
Більше того, цими виборами діяльність руху не завершуватиметься, а тільки набуватиме все більшого поширення. Бо ж попереду і вибори до місцевих рад, і вибори президента. Якщо говорити гаслами, якими керуються засновники цього руху, то плани такі: від «ФІЛЬТРУЙ РАДУ» до «ФІЛЬТРУЙ ВЛАДУ». І таким чином широка громадськість має істотно вплинути на поведінку людей. які хочуть бути владцями чи вже є такими; до того ж, такий вплив зробить можливим «похід» у депутати різних рівнів людей. які будуть турбуватися не про свій бізнес, а про Українську державу і права громадян України.
Більша частина зустрічі пішла на те, аби відповісти на запитання людей, що були в залі,


а потім до справи взялися журналісти , котрі взяли у Олега РИБАЧУКА та Андрія ЗІНЧЕНКА короткі інтерв’ю).

Сергій ЗІНЧЕНКО
Фото автора.
Категорія: ПРОСВІТА-КРИВИЙ РІГ | Переглядів: 931 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: