PP

     Понеділок, 05.12.2022, 16:09вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2011 » Грудень » 28 » Мешканці Дніпропетровщини відмовляються переписуватися
17:12
Мешканці Дніпропетровщини відмовляються переписуватися
Дніпропетровці ледве не з боєм пускають до себе реєстраторів Всеукраїнського перепису населення-2012. Люди випускають на них собак, викликають міліцію, а зазвичай просто не відчиняють двері. Нагадаємо: протягом грудня триває підготовчий етап перепису. А саме - звіряють розташування будинків з картами місцевості, а також визначають кількість жителів. Тільки по нашій області працює 900 спеціалістів-реєстраторів.
Сергій ІВАНЧЕНКО - один з реєстраторів Всеукраїнського перепису населення. Отак, ходячи від дверей до дверей, він проводить свій робочий час. Все, що йому потрібно - це лише уточнити номер будинку та дізнатися, скільки в ньому мешкає людей. Люди, каже Сергій, загалом ні сном ні духом про перепис. Незнайомому чоловікові вони або не відкривають зовсім, або проганяють, інколи навіть нацьковуючи собак. Усі міста та великі села умовно розмежували на квартали та поділили їх між реєстраторами. Усього по області працює близько 900 таких фахівців, кожен з них за місяць повинен обійти від 4 до 6 сотень будинків. Вже до кінця грудня мають бути результати. В управлінні статистики, реєстраторів навчають правильно заповнювати відомості. Окрім консультацій, тутешнім спеціалістам доводиться ще й визволяти «своїх» з міліції, яку час від часу викликає хтось із жителів. Все це - через відсутність інформаційної кампанії про Всеукраїнський перепис.
Сам перепис відбудеться наступного року. Стверджують - у людей не питатимуть жодних документів, інформацію записуватимуть зі слів, а дані використовуватимуть тільки зі статистичною метою. Головним чином, прагнуть дізнатися реальну кількість населення, рівень освіти та напрями міграції.

Іван МУРАХА, сайт «Дніпроград», 20 грудня 2011 року
Переглядів: 847 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: