PP

     Субота, 03.12.2022, 17:56вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2014 » Лютий » 14 » Кримінальна міліція як доповнення до академічних свобод
22:12
Кримінальна міліція як доповнення до академічних свобод
Батьки студентів нашого міста звернулися до Криворізького міського правозахисного товариства з наступним повідомленням:
«Сьогодні, 06 лютого 2014 року, група студентів Криворізького педагогічного інституту Криворізького національного університету була викликана на бесіду до проректора. Про необхідність з'явитися на бесіду стало відомо за декілька днів від викладача. Для чого їх викликають - студенти не знали.
Зустріч проходила в конференц-залі. Присутні: проректор, група студентів і двоє працівників кримінальної міліції м. Кривого Рогу. Понад годину працівники міліції вели, за їхніми словами, "довірливу розмову". Її суть зводилася до того, що "такі активні, кращі студенти повинні навчатися, а політика - то справа політиків; щоб їх ніхто не завербував, бо активна позиція може стати мішенню для провокаторів." От у такому стилі проходила розмова. На запитання дітей, чому саме їм таке розповідають, чому такий склад групи студентів для бесіди з такою структурою як кримінальна міліція, ніякої чіткої відповіді не було надано. Лише сказали, що дані про студентів одержані з Інтернету. Зокрема - зі сторінки, що стосується "Студентського Фронту".
Ми, батьки, глибоко обурені такими діями правоохоронних органів та ще й у стінах навчального закладу. Вважаємо, що таке свавілля безпідставно порушує право студентів на навчання та їхню особисту громадянську позицію! Чому наші діти повинні так нервувати, бути під необґрунтованою нічим підозрою? Вони ніколи не притягалися до кримінальної відповідальності і не порушували правил поведінки. Для чого їм такі профілактичні бесіди з налаштуванням на аполітичне ставлення до всього, що відбувається в суспільстві?»
Переглядів: 601 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Меч Арея  
0
"Чудова" новина! Тепер цих представників міліції разом із тими, хто їх туди спровадив, у повному складі на допит в СБУ, з трансляцією в ютубі, з оголошенням вироку і наданням громадськості доказів про виконання того вироку. Якщо таке станеться, тоді я нарешті повірю, що в нас почалися реформи, в нас є СБУ і ще багато у що повірю...

Ім`я *:
Email *:
Код *: