PP

     Неділя, 29.01.2023, 18:57вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2011 » Жовтень » 2 » Європейський суд заборонив радянську символіку
17:35
Європейський суд заборонив радянську символіку
Європейський суд юстиції заборонив реєструвати як товарний знак радянський герб, на якому зображено земну кулю, п'ятикутну зірку, а також серп і молот - аргументуючи заборону тим, що символи СРСР можуть образити угорців, естонців, чехів та інших. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на офіційний прес-реліз суду. Відмову в реєстрації суд пояснив тим, що радянський герб "суперечить громадській політиці і загальноприйнятим нормам моралі".
За законами Євросоюзу торгова марка не може бути зареєстрована, якщо вона розцінюється як така, що суперечить етичним нормам хоча б в одній країні - члені ЄС. Суд послався на те, що, зокрема, в Угорщині радянські символи - серп і молот, а також п'ятикутна зірка - вважаються "символом деспотизму".
Запит на реєстрацію знака в Євросоюзі подала в 2006 році багатопрофільна компанія Couture Tech. Проте агенція OHIM, яке займається реєстрацією всіх торгових марок на території ЄС, відмовилася реєструвати радянський герб, заявивши, що він може образити жителів Угорщини, Чехії, Естонії та інших країн Східної Європи.
Компанія спробувала оскаржити рішення агенції в суді, але отримала повторну відмову.

Сайт «Український погляд», 23 вересня 2011 року
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 718 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: