PP

     Понеділок, 05.12.2022, 16:11вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2009 » Лютий » 16 » Екологи підтримали нові транспортні збори
20:29
Екологи підтримали нові транспортні збори

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) висловив свою підтримку введенню нових транспортних зборів. Екологи переконані, що податок, пропорційний об’єму двигуна є виправданим, бо позбавить нас багатьох нагальних проблем
  «Більшість машин мають двигуни об’ємом до 2.2 літра і за новими тарифами будуть платити максимум 220 гривень на рік. А от машина з об’ємом більше ніж 2,2 літри вже буде сплачувати від 1650грн, - коментує Олена МІСКУН, координатор транспортної програми НЕЦУ, - Якщо обрахувати збитки здоров’ю та довкіллю, нанесені викидами спаленого пального в таких об’ємах, сума вийде ще набагато більшою!» 
  «Забруднювач повинен платити. Від великих авто викидається набагато більше забруднюючих речовин, ніж від легкових, в тому числі парникових газів, тому логічним є впровадження пропорційно більшого транспортного збору від таких авто! – коментує Ірина СТАВЧУК, координатор з питань зміни клімату НЕЦУ, - Джипи – не так засоби пересування, як забаганка, що задовольняється ціною здоров’я людей та безпеки довкілля».
  Шалені темпи росту викидів від буму автотранспорту за останні роки випередили обсяги забруднення повітря від усієї промисловості в Києві. В жодному європейському місті немає такої кількості надмірно великих автомобілів, адже Європейський Союз вже багато років успішно веде політику дискретних транспортних зборів. Наслідком такої політики є те, що люди купують маленькі та середньолітражні авто. Більше того, робиться все, щоб позбавити людей необхідності їздити на приватних авто – розвивають зручний та комфортний громадський транспорт.
  Сайт Національного екоцентру України,6 лютого 2009 року.


Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 1091 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: