PP

     Середа, 30.11.2022, 09:32вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2009 » Червень » 16 » Український уряд гальмує публікацію доповіді про корупцію?
17:55
Український уряд гальмує публікацію доповіді про корупцію?
Кабінет міністрів України поки не дав дозволу на публікацію другої доповіді Групи держав проти корупції (GRECO) по Україні, затвердженої в травні 2009 року, повідомив президент цієї організації Драго КОС в інтерв’ю «Дзеркалу тижня». За його словами, в разі, якщо і повторне звернення до українського уряду не дасть результату, організація опублікує резюме доповіді без такого дозволу. При цьому Драго КОС висловив надію, що уряд України все ж таки дасть дозвіл публікувати доповідь найближчим часом.
«Ми очікуємо, що це станеться найближчим часом. Особливо зважаючи на те, що це хороша доповідь. Як уже відомо, жодної з 25 рекомендацій не визнано невиконаною, хоча чимало їх виконані лише частково», — повідомив президент GRECO. При цьому він визнав, що точні терміни обнародування нинішньої доповіді не були обумовлені, але якщо дозвіл від українського уряду не поступить до наступного пленарного засідання GRECO на початку липня, організація повторно звернеться до уряду України. «Якщо ми знову не отримаємо відповіді або ж отримаємо негативну відповідь, розпочнемо підготовку спеціального резюме, оприлюднення якого не потребує дотримання таких складних формальностей», — підкреслив Драго КОС
. Президент GRECO заявив, що в Україні існує певний прогрес у боротьбі з корупцією на законодавчому рівні, але практичні зміни поки відбуваються повільніше. «Ми справді бачимо певний прогрес на законодавчому й інституційному рівнях. Але цього, звісно, замало, оскільки нам важливо побачити реальні зміни на практиці, у повсякденному житті українців. І тут я б хотів звернути вашу увагу на істотний розрив між уже прийнятим законодавством, яке набрало чинності, та його виконанням», — констатував він.
Оксана ПРИХОДЬКО,
helsinki.org.ua, 9 червня 2009 року.
Категорія: ІНШЕ | Переглядів: 995 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: