PP

     Субота, 03.12.2022, 17:51вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » 2014 » Лютий » 14 » ОФІЦІЙНО: найнебезпечніші і найменш придатні для життя - регіони, в яких мешкає електорат ПР та ЯНУКОВИЧА
22:01
ОФІЦІЙНО: найнебезпечніші і найменш придатні для життя - регіони, в яких мешкає електорат ПР та ЯНУКОВИЧА
Державна служба статистики вважає найбільш неблагополучними регіонами України Крим і Севастополь, пише Сегодня. Для складання рейтингу використовувалися такі критерії: рівень злочинності, чисельність тяжких злочинів і самогубств, кількість хворих на відкриту і активну форму туберкульозу, кількість психічних розладів, поширеність алкоголізму і наркоманії, рівень безробіття населення, чисельність ДТП, борги по заробітній платі, співвідношення шлюбів та розлучень, кількість дітей, народжених поза шлюбом, повідомляють "Новини Криму " з посиланням на "Флот17".
За даними статистики, п'ятьма найнебезпечнішими і неблагополучними стали регіони півдня та сходу України. У цю п'ятірку також потрапив Київ. Так, п'ятим з кінця і на 23-му місці виявилося Запоріжжя, на 24-му - Київ , на 25-му - Кіровоград , 26-м став Крим . Найнебезпечнішим визнаний Севастополь - в місті високі показники боргів по зарплаті, злочинності, ДТП, алкоголізму, наркоманії та психозів. За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано -Франківськ. В цілому виявилося, що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України: Івано-Франківськ (1-е місце), Чернівці (2 - е), Рівне (3- е), Закарпатті (4-е), Тернопіль (5 - е). Дані регіони мають найкращі показники по криміногенній та соціальній статистиці. Так, в Івано- Франківську найменше злочинності, Закарпаття може похвалитися стійкістю шлюбів, а в Тернополі найменше дітей, народжених поза шлюбом. Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і алкоголіків.

Експрес онлайн, 8 лютого 2014 року
Читайте більше тут: http://expres.ua/digest....eshkaye
Переглядів: 506 | Додав: pprosvita | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: