PP

     Неділя, 08.12.2019, 22:52


вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » Статті » СТАТТІ З ІНШИХ ДЖЕРЕЛ » Cтатті з іншіх джерел

З’їзд УНР закликав голосувати проти всіх - тобто за ЮЩЕНКА
Вчора у Києві, у тому самому залі Київського політехнічного університету, де на початку 90-х проходили перші з’їзди Народного Руху України, відбувся установчий з’їзд Української Народної Ради , яка за складом учасників і способом формування виявилася вельми вдалою реінкарнацією Народного РУХу України початку 90 років. Захід разюче відрізнявся від „одобрямсних” масовок, які ми маємо змогу спостерігати останні 10 років - реєстрація, овація, резолюція, фуршет ...
Запальні дискусії і виступи продовжувалися з самісінького ранку, і після обіду – до вечора. Вельми показовим стала участь і виступи на трибуні з’їзду „націонал-комуніста” ОЛІЙНИКА, „ненашоукраїнських” депутатів, зокрема екс БЮТівця Григорія ОМЕЛЬЧЕНКА, який емоційно та водночас дуже переконливо закликав зал зробити все можливе для проходження в другий тур Віктора ЮЩЕНКА.
Квота делегатів установчого з’їзду УНР формувалася демократичним шляхом на грунті творення місцевих осередків та проведення регіональних конференцій. Делегати від переважної більшості місцевих організацій приїхали на установчий з’їзд з рішеннями місцевих конференцій про безумовну підтримку Віктора ЮЩЕНКА.
Фактично Українська Народна Рада стала відповіддю громадськості на оприлюднений на початку виборчої кампанії Віктором ЮЩЕНКОМ заклик до створення широкого загально національного народного руху на захист української державності і незалежності. Делегати від регіонів оприлюднювали вражаючі факти нахабної дискримінації українців та підігрівання проросійських настроїв місцевою владою, депутатами від двох найбільш представлених у Радах політичних сил – БЮТ та ПР.
Так, наприклад, офіцер військово-морського флоту МАХНО із Севастополя повідомив про цікавий факт – виявляється у Севастополі до війни (коли Крим, до речі, перебував у складі РРФСР) 16 тисяч місцевих українців мали одну середню школу. Під час окупації цю школу ліквідували поставлені німцями бургомістри-росіяни. Таким чином сьогоднішня відсутність жодної повноцінної української школи на всі 80 тисяч українців Севастополя є яскравим і беззаперечним наслідком німецької окупації Севастополя.
З’їзд прийняв резолюцію, в якій закликав всіх українських патріотів, демократів, представників інших національностей (які, до речі, були представлені серед делегатів з’їзду) підтримати на виборах кандидата Віктора ЮЩЕНКА, зробити все можливе для проходження його в другий тур і перемоги на виборах. Одночасно з’їзд звернувся до всіх тих кандидатів, які вважають себе патріотами та державниками, аби ті зняли свої кандидатури і долучитися до кампанії Віктора ЮЩЕНКА. Список таких кандидатів зумисне не наводився.
Maidan.org.ua , 21 грудня 2009 рок
Категорія: Cтатті з іншіх джерел | Додав: pprosvita (26.12.2009)
Переглядів: 518 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: