PP

     Неділя, 08.12.2019, 22:41


вихід | Гість | "Гості" Гість | RSS 

 


Головна » Статті » СТАТТІ З ІНШИХ ДЖЕРЕЛ » Cтатті з іншіх джерел

„Був спалений автомобіль голови райради, було скоєно ряд гучних убивств”. (Про досвід співпраці громадської організації в Софіївському район
Шановні учасники громадських слухань!

Я, голова Софіївської районної ради Дніпропетровської області, спершу хочу подякувати організаторам за запрошення та проведення даного форуму. Адже питань і пропозицій накопичилось дуже багато.
Як представник органів місцевого самоврядування з сільської місцевості (а в минулому – оперуповноважений ДСБЕЗ) вважаю, що профілактика злочинності проводиться формально: як років десять тому, так і зараз. Йде звітність по „палкам”, мало уваги приділяється адміністративним правопорушенням (крім ДАІ). Коли міліціонер приходить в школу або в дитсадок – це вже подія, а повинна бути як щоденна робота. Де поділась ідея про створення муніципальної міліції? Для наведення порядку на вулицях та для профілактики злочинності і роз’яснювальної роботи серед дітей та молоді, а також для підняття позитивного іміджу міліції необхідно залучити громадськість.
У Софіївському районі за останні чотири роки склалась досить складна криміногенна ситуація:
- був спалений автомобіль голови районної ради біля Софіївського РВ УМВС в дніпропетровській області;
- був підпал двох автомобілів депутата районної ради на території РВ УМВС;
- було скоєно ряд гучних вбивств, викопувались водогінні труби та інше.
За цей період змінилося три начальники Софіївського РВ УМВС України в Дніпропетровській області. І от зараз з новим начальником та громадською організацією „Софіївський полк” Дніпропетровської січі Війська Запорізького розроблено і проводиться патрулювання вулиць району, розроблена програма співпраці РВ УМВС та органів місцевого самоврядування, проведено анкетування населення району, з якого видно, що для позитивного іміджу міліції ще треба багато працювати.

Артур ШЕВЦОВ,
Голова Софіївської районної ради Дніпропетровської області; виступ на громадських слуханнях у Києві 2 жовтня 2009 року „Дотримання прав людини в діяльності МВС”

Категорія: Cтатті з іншіх джерел | Додав: pprosvita (10.12.2009)
Переглядів: 567 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: